Zdjęcia Dream Park Ochaby Wielkie

Ostatnio ocenione obiekty

Mikrokosmos Ujazd
Tam jest super :);) [zobacz]
autor opinii: ola 2014-05-28

Dream Park Ochaby Wielkie
Byliśmy ze znajomymi w tym "Parku (Marzeń)". Jednak w sferze marzeń jest jakość i ilość atrakcji w stosunku do ceny. Dodatkowo ... [zobacz]
autor opinii: Niezadowolony 2013-10-14

Mikrokosmos Ujazd
Świetne miejsce dla dorosłych i dla dzieci. Bilety nie są drogie, dlatego wypad tam z całą rodzina nie jest droga inwestycją [zobacz]
autor opinii: Emilia 2013-07-18

Mikrokosmos Ujazd
Sympatyczne miejsce. W sam raz na wyjazd z rodziną. Wielkie owady są wspaniałą atrakcją dla dzieci, polecam. [zobacz]
autor opinii: Dany 2013-07-12

Mikrokosmos Ujazd
Mój syn był tam z wycieczką szkolną i od tego czasu namawia resztę rodziny na wspólny wyjazd. Wrócił bardzo zadowolony i ciągle ... [zobacz]
autor opinii: Dan 2013-06-14

Dream Park Ochaby Wielkie - Ochaby Wielkie

dodaj opinię

ocena: 2.5 / 5, ilość: 2

Kategorie:Parki rozrywki

Miejscowość:Ochaby Wielkie

Adres:ul. Hodowlana 2, 43-430

Telefon:(33) 851 05 55

Park Rozrywki i Edukacji jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Na terenie parku znajduje się park linowy, park miniatur, park dinozaurów, oceanarium prehistoryczne, kino 6D, plac zabaw, obiekty gastronomiczne oraz labirynt w kukurydzy.

W Parku Miniatur można obejrzeć m.in. Piramidy, Wielkiego Sfinksa, Bliźniacze Wieże w Kuala Lumpur, Kamienne Posągi Moai, World Trade Center oraz Górę Rushmore i wiele innych.

Park dinozaurów jest pełen pradawnych stworzeń. Można poznać w nim sekrety wymarłych gatunków, a także usłyszeć ich głosy.

Linowy tor przeszkód znajduje się na wysokości 6 metrów i zawieszona jest wśród zabytkowego starodrzewia.

Kino 6D to gratka dla tych, którzy chcą podczas filmu poczuć wiatr, deszcz i zapach fiołków - a to wszystko w wygodnym fotelu.

Bilet normalny - 19,90 zł
Bilet ulgowy -15,90 zł
Bilet grupowy (grupy od 15 osób) - 15,90 zł

Dodaj swoją opinię:

Imię:
Ocena:
Treść opinii (max 1000 znaków):
Token

 
 

Opinie i komentarze

Niezadowolony napisał:zgłoś nadużycie:

Ocena: 1

Byliśmy ze znajomymi w tym "Parku (Marzeń)". Jednak w sferze marzeń jest jakość i ilość atrakcji w stosunku do ceny. Dodatkowo trzeba bardzo uważać jaki bilet się zakupuje, gdyż obsługa nierzetelnie informuje o możliwościach. Pracujący tam ludzie mogą Was jedynie obrazić i wyzwać nie robiąc sobie nic z zaleceń kierownika ośrodka, który miota się i nie ma czasu aby przypilnować swoich pracowników i wyegzekwować swoje zalecenia. Do niektórych z atrakcji trzeba się nieźle wystać i tak naprawdę cała frajda z pobytu w tym miejscu to oczekiwanie na atrakcje które trwają chwilę. Szczerze odradzam, chyba że lubicie płacić za to jak Was ktoś za Wasze własne pieniądze obraża i pokazuje kto tam rządzi. Całość niestety jest nastawiona na wyciągnięcie od klienta niezłych pieniędzy, za mierną przyjemność. W moim przypadku tylko raz i żałuję że dałem się naciągnąć.

Magda napisał:zgłoś nadużycie:

Ocena: 4

Opis nie odzwierciedla dokładnie tego co można tam zastać. Atrakcji jest o wiele więcej. Jedyny minus jest taki, że gdy przychodzi większa grupa dzieci, to nie ogarniają sytuacji.