Zdjęcia Ergo Arena

Ostatnio ocenione obiekty

Ergo Arena
Żartujesz?? to najlepszy tego typu obiekt w polsce!! [zobacz]
autor opinii: Tomeczek 2012-10-02

Spodek
Fajnie, że jest taki obiekt w Katowicach, wg mnie sa tu najlepsze imprezy w Polsce [zobacz]
autor opinii: Martin 2012-02-04

Ergo Arena
Zdarza mi się tam bywać na koncertach, rzeczywiście obiekt jest dość nowoczesny i cieszy mnie, że cos takiego mam w swoim mieście. [zobacz]
autor opinii: Efka 2011-12-28

Ergo Arena - Gdańsk

dodaj opinię

ocena: 4.5 / 5, ilość: 2

Kategorie:Hale sportowe

Miejscowość:Gdańsk

Adres:ul. Gospody 37, 80-344

Telefon:(+48 58) 76 72 101

Strona www:www.ergoarena.pl

ERGO ARENA jest jednym z najbardziej zaawansowanych obiektów tego typu w Europie, a z pewnością najbardziej innowacyjnym w Polsce.

ERGO ARENA może pomieścić 11000, a wraz z miejscami stojącymi, nawet 15000 widzów. Daje możliwość rozegrania całego wachlarza konkurencji sportowych. Siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, sporty walki, te dyscypliny nie są tu wielkim zaskoczeniem, jednak gotowość do prezentowania hokeja, sportów motorowych, a nawet windsurfingu, czyni z naszej hali miejsce wyjątkowe.

Obok sportu na Ergo Arenie nie może również zabraknąć innych wydarzeń, które do niedawna zarezerwowane były dla mieszkańców Warszawy czy Katowic. Rozbudowany system audio, doskonała akustyka obiektu, konstrukcja dachowa pozwalająca na podwieszenie do 144 ton sprzętu oświetleniowego lub nagłośnieniowego, oraz duża przestrzeń gwarantują najwyższą jakość imprez muzycznych oraz widowisk teatralnych.

Dodaj swoją opinię:

Imię:
Ocena:
Treść opinii (max 1000 znaków):
Token

 
 

Opinie i komentarze

Tomeczek napisał:zgłoś nadużycie:

Ocena: 5

Żartujesz?? to najlepszy tego typu obiekt w polsce!!

Efka napisał:zgłoś nadużycie:

Ocena: 4

Zdarza mi się tam bywać na koncertach, rzeczywiście obiekt jest dość nowoczesny i cieszy mnie, że cos takiego mam w swoim mieście.