Podobne obiekty

Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Białaul. Leszczyńska 20

ilość: 3
CH Auchan Bielsko-Biała
CH Auchan Bielsko-Białaul. Al. Bohaterów Monte Cassino 421

ilość: 0
Sarni Stok Bielsko-Biała
Sarni Stok Bielsko-Białaul. Sarni Stok 2

ilość: 0
Hurtownia MAKRO Bielsko-Biała
Hurtownia MAKRO Bielsko-Białaul. gen. Władysława Andersa 545

ilość: 0

Ostatnio ocenione obiekty

Galeria Sandecja Nowy Sącz
Cukiernia Grześ - Galeria Sandecja, poprosiłam panią o świeże ciasto do kawy, wybrałam polecone, które wyglądało pysznie. Niestety ... [zobacz]
autor opinii: Joanna 2016-03-10

Galeria Hosso Kołobrzeg
Uwielbiam tam przebywać i kupować! [zobacz]
autor opinii: Ja 2014-07-14

CH GUZ Giżycko
oszuści i złodzieje u chińczyka. nie uwzględniają reklamacji i zwrotu towaru nawet w dniu zakupu. niemiła obsługa. [zobacz]
autor opinii: bogdan 2014-05-29

CH Auchan Gliwice
Dzisiaj wzięłam pierś z kurczaka i ku mojemu zdziwieniu znalazłam w niej pióro!!!!!!!!!!!! Chyba nie będę już więcej ich klientem. [zobacz]
autor opinii: margot 2014-02-28

Focus Mall Bydgoszcz
5/5 ;)))))))))) [zobacz]
autor opinii: Jaaaaaaaaa 2013-12-27

Galeria Sfera Bielsko-Biała - Bielsko-Biała

dodaj opinię

ocena: 4 / 5, ilość: 1

Kategorie:Centra handlowe

Miejscowość:Bielsko-Biała

Adres:ul. Mostowa 5, 43-300

Telefon:(33) 498-70-00

Galeria SFERA została oddana do użytku w 2001 roku.W  2009 roku nastąpiła rozbudowa Centrum, podczas której powstała Galeria II. Na łącznej powierzchni 132.000 mkw, wynajętej w 100%, mieści się bogata oferta handlowa, usługowa, rozrywkowa i biurowa.

Wnętrze Galerii SFERA jest specyficzne i tworzące takie jakby miasteczko z wybrukowanymi uliczkami, którymi spaceruje się pomiędzy żywą roślinnością, wodą i innymi atrakcjami. W Galerii II zachowana została jedna z historycznych fasad zabytkowej kamienicy Bielska Białej. Wszystko to sprawia, że Galeria SFERA jest jednym z najpopularniejszych galerii w mieście.

Swoje salony ma 250 czołowych marek polskich i zagranicznych. Ponadto na terenia Galerii SFERA znajduje się Punkt Informacyjny, pralnia chemiczna, 2 pokoje "matki z dzieckiem", 2 biura podróży, 2 kantory, Eurobank, City Handlowy, Raiffeisen Bank, bankomaty (ING, PKO, Cash 4 You, Euronet), Poczta Polska.

Oferta rozrywkowa obejmuje 25 restauracji i kawiarni, nowoczesne kino z 7 salami projekcyjnymi ( Helios), klub muzyczny (Klimat) wraz z dyskoteką, ośmiotorową kręgielnią i pubem, miejsce zabaw dla dzieci (Akademia Rozwoju Dziecka Tere Fere).

W części biurowej znajdują się siedziby firm oraz inne usługi, m.in. przychodnia stomatologiczna, poprawki krawieckie,  biuro rachunkowo - księgowe, ośrodek szkolenia kierowców.

Ponadto na terenie Galerii II mieści się Hotel Qubus oraz część mieszkalna.

Do dyspozycji Klientów pozostaje parking na ok. 2 200 miejsc. Cały obiekt jest zaopatrzony w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych , oraz klimatyzację.

Dodaj swoją opinię:

Imię:
Ocena:
Treść opinii (max 1000 znaków):
Token

 
 

Opinie i komentarze

Gienia napisał:zgłoś nadużycie:

Ocena: 4

Bardzo sympatyczne miejsce na zakupy, często też tu jadamy z koleżankami. Helios jest najwygodniejszym kinem w całej Białej.